Aktualizacja do Assassin’s Creed: Unity już dostępna

Aktualizacja do gry Assassin’s Creed: Unity na PlayStation 4 oraz Xbox One jest już dostępna w sieci. Patch wprowadza kolejne zmiany do gry studia Ubisoft.

Assassin's Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.
Assassin’s Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.

Czwarta aktualizacja do gry Assassin’s Creed: Unity, po nieznacznym opóźnieniu, jest już dostępna na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Gra Ubisoftu po raz kolejny zostanie usprawniona przez producenta.

Pierwsze osoby, które pobrały aktualizację donoszą w sieci, iż poprawia ona stabilność animacji. Nie jest to nadal stałe 30 klatek na sekundę, ale rozgrywka jest płynniejsza, niż w dniu premiery gry. Pojawiły się również doniesienia, iż prawdopodobnie sama aktualizacja może zawiesić konsolę oraz spowodować utratę zapisanych stanów rozgrywki.

Patch wprowadza kilka istotnych zmian do Assassin’s Creed: Unity. Przede wszystkim naprawia płynność gry, poprawia błędy powodujące wychodzenie gry do menu. Co więcej, autorzy popracowali nad błędami kasującymi nasze postępy w grze, ustabilizowali rozgrywki sieciowe oraz samą nawigację w grze.

Assassin’s Creed: Unity jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Rzeczona aktualizacja dostępna jest na konsolach stacjonarnych, właściciele komputerów PC będą musieli jeszcze poczekać na swój update.

[dzięki – http://www.vg247.com/2014/12/16/delayed-assassins-creed-unity-patch-out-now-for-consoles/]

Written By
More from Patryk

Wiedźmin 3: Dziki Gon to 50 GB danych na PlayStation 4

W sieci pojawiły się informacje dotyczące gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Okazuje...
Read More