Aktualizacja Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition

W sieci pojawiły się informacje na temat pierwszej, dużej aktualizacji Diablo III:Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition, które dostępne jest między innymi na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Diablo III pierwotnie trafiło na rynek PC, w późniejszym okresie na PlayStation 3 oraz Xboksa 360, aby teraz trafić na Xbox One oraz PlayStation 4.
Diablo III pierwotnie trafiło na rynek PC, w późniejszym okresie na PlayStation 3 oraz Xboksa 360, aby teraz trafić na Xbox One oraz PlayStation 4.

Blizzard Entertainment udostępniło najnowszą aktualizację Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition na PlayStation 4 oraz Xbox One. Patch wprowadza sporo możliwości do rozgrywki oraz usprawnia jej schematy.

Twórcy zdecydowali się przypomnieć graczom o swojej niedawnej premierze. Aktualizacja wprowadza między innymi Głębokie Szczeliny, czyli zupełnie nowy poziom Szczelin Nefalemów, których liczba jest nieograniczona. Za zabijanie potworów nie będziemy otrzymywać specjalnych przedmiotów, jednakowoż poprzez walkę nabijamy specjalny wskaźnik na potężniejszych wrogach. Dopiero po skończeniu starcia zostaniemy obdarowani ciekawymi przedmiotami. Oczywiście kolejne poziomy będą trudniejsze.

Wprowadzono również nową lokację – Wymiar Goblinów. To tutaj zmierzymy się z zupełnie nowym przeciwnikiem, w postaci Baronowej Chciwości. Autorzy gry obiecują kolejne aktualizacje gry, które mają sukcesywnie być wprowadzane do obiegu.

Written By
More from Patryk

Imponujące statystyki Call of Duty – sprawdźcie infografikę

Jutro rozpoczynają się mistrzostwa świata marki Call of Duty. Dziś firma Activision...
Read More