Akcja gry Fallout 4 ma miejsce bezpośrednio po wydarzeniach z Fallout 3

Fallout 4 ma mieć miejsce bezpośrednio po wydarzeniach z trzeciej odsłony serii. Historia rozpocznie się chwilę po wydarzeniach zamykających Fallout 3.

Firma Bethesda wyjaśniła nieco zarys fabularny gry Fallout 4. Historia w grze ma być bezpośrednią kontynuacją tego, co widzieliście w Fallout 3. Tym samym nie potwierdzają się plotki, jakoby gracz mógł poznać świat przed wojną atomową.

Tod Howard z ramienia Bethesdy wypowiedział się na ten temat ostatnio na łamach serwisu The Telegraph. Gracz nie otrzyma możliwości poznania świata przed wielką wojną atomową. Przedwojenny epizod to tylko i wyłącznie wstęp do historii właściwej.

A raczej jej kontynuacji, bo wątek z Fallout 3 będzie rozwijany w grze Fallout 4 na PlayStation 4 i Xbox One. Bethesda jednocześnie potwierdza, że akcja czwartej odsłony serii będzie powiązana bezpośrednio z tym, co widzieliście pod koniec Fallout 3.

Tod Howard dodatkowo wypowiedział się na temat systemu VATS. Jest to pierwszoosobowy odpowiednik turowego systemu znanego z dwóch pierwszych odsłon serii Fallout. Teraz pozwoli on na zwolnienie akcji, aby gracz zyskał nieco czasu na namysł, podjęcie decyzji i wykorzystanie specjalnych umiejętności na polu bitwy.

Fallout 4 debiutuje już w listopadzie na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

[dzięki – http://www.pcgamer.com/fallout-4-takes-place-mostly-after-fallout-3/]

fallout_pk

[interaction id=”556efff7d42e342e4b1f4240″]

Written By
More from Patryk

The Division pozwoli Ci na posiadanie czterech postaci na jednym koncie

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące gry Tom Clancy’s The Division...
Read More