Agitha kolejną dziewczyną promującą Hyrule Warriors

Nintendo opublikowało kolejny materiał wideo promujący grę Hyrule Warriors. Tym razem możemy rzucić okiem na Agithę, kolejną bohaterkę gry.

Legend of Zelda trafi również na Wii U. Legendarna marka jest bardzo oczekiwana przez graczy.
Legend of Zelda trafi również na Wii U. Legendarna marka jest bardzo oczekiwana przez graczy.

Hyrule Warriors to gra, która pojawi się tylko i wyłącznie na Nintendo Wii U. Za jej produkcją stoi firma Omega Force, która postanowiła połączyć charakterystykę rozgrywki marki Dynasty Warriors z uniwersum The Legend of Zelda. 

Z każdym kolejnym materiałem jesteśmy świadkami, z jakim pomysłem i zaangażowanie wydawca promuje swój tytuł. Na tegorocznych targach E3 firma Nintendo zdecydowała się pokazać wiele gier, wśród których znalazło się własnie Hyrule Warriors. Jedną z bohaterek tego tytułu będzie Agitha, niewielkich rozmiarów czarodziejka, która włada magią natury. Potrafi ona przyzwać na pole bitwy duchy wielkich owadów, które wspierają ją w walce z oponentami. Nie będzie zatem problemem wezwanie wielkiego żuka, motyla czy też wzbicie się w powietrze. Jej styl walki jest raczej wyważony, oparty właśnie na sztuce magicznej. Czarodziejka charakteryzować się ma obszarowymi zaklęciami, które sieją popłoch wśród przeciwników.

Na ten moment nie poznaliśmy dokładnej daty premiery gry. Firma Nintendo planuje wydać ją w tym roku, toteż najprawdopodobniej odbędzie się to po wakacjach. Czekamy na więcej informacji w tej sprawie. 

Agitha, czyli jedna z bohaterek gry Hyrule Warriors.
Agitha, czyli jedna z bohaterek gry Hyrule Warriors.

Written By
More from Patryk

Pamiętajcie że dzisiaj debiutuje darmowy dodatek DLC Bitwa o Jakku do Star Wars Battlefront

Z dniem dzisiejszym debiutuje pierwszy dodatek do gry Star Wars Battlefront w...
Read More