Activision twierdzi, że Destiny to najchętniej kupowana marka w przedsprzedaży

Już jutro wielka premiera Destiny na konsolach stacjonarnych, w tym PlayStation 4 oraz Xbox One. Activision odkrywa karty i ujawnia, że jest to najczęściej kupowana gra w przedsprzedaży.

Destiny trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Bungie przygotowuje się do tej premiery już od dłuższego czasu. Czy możemy spodziewać się potężnej, nowej marki w gatunku MMO?
Destiny trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Bungie przygotowuje się do tej premiery już od dłuższego czasu. Czy możemy spodziewać się potężnej, nowej marki w gatunku MMO?

W Nowej Zelandii gracze mogą cieszyć się już rozgrywką w Destiny na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360 oraz PlayStation 3. Gracze z naszego kraju z dniem jutrzejszym wybiorą się do sklepów, celem nabycia własnej kopii gry. Tymczasem firma Activision, oficjalny wydawca gry, przyznaje się do bardzo ciekawego rekordu tej nowej marki w branży gier wideo.

Wydawca ogłosił, że Destiny jest najczęściej kupowaną grą w historii branży w przedsprzedaży. Dziś rano informowaliśmy Was o materiale wideo prezentującym edycje kolekcjonerskie gry. Okazuje się, że zainteresowanie tym tytułem przerosło oczekiwania samych wydawców. Dla porównania: Ubisoft uzyskało rekordowy wynik sprzedaży nowej marki na rynku w przeciągu tygodnia. Z oceną sprzedaży rzeczonej gry studia Bungie będziemy musieli jeszcze poczekać. 

Destiny trafi wyłącznie na konsole Sony i Microsoftu, czyli na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 9 września tego roku.

Written By
More from Patryk

Street Fighter 5 ma być czymś, czego nikt się nie spodziewa

Street Fighter 5 będzie wielką niespodzianką i grą, której nikt się nie...
Read More