Activision oficjalnie – data premiery, informacje, zwiastun i screeny z Call of Duty: Black Ops 3

 

Call of Duty to jedna z najpopularniejszych serii gier komputerowych. Wydawcą produkcji jest firma Activision. Dziś poznaliśmy ważne informacje na temat najnowszej części cyklu – Black Ops 3.

Call-of-Duty-Black-Ops-Banner

Activision w końcu podało szczegóły odnośnie najnowszej części serii Call of Duty. Black Ops 3, za którego produkcję odpowiada studio Treyarch, zostało zapowiedziane na 6.11.2015r. Gra ma być dostępna tylko na konsole nowej generacji oraz komputery osobiste.

Produkcja oferuje nam tryb kampanii dla czterech graczy. Będzie to pierwszy w historii serii co-op, który ma umożliwić przejście całej kampanii, a nie tylko dedykowanych do tego misji.

Warto wspomnieć o kolejnej innowacji, która dotyczy klas postaci.Gracze będą mieli do wyboru 9 specjalizacji, z czego każda z nich będzie miał dodatkowo 2 podklasy.

Twórcy dalej idą za trendem szybkiego tempa rozgrywki w grach gatunku FPS. Chcąc je zapewnić, zdecydowali się zapożyczyć bieganie po ścianach z dobrze przyjętego Titanfalla.

Poniżej można obejrzeć zwiastun oraz screeny z nowego Call of Duty.

[dzięki http://www.dualshockers.com/2015/04/26/call-of-duty-black-ops-iii-finally-revealed-for-ps4-xbox-one-and-pc-watch-the-new-trailer/]

 

Written By
More from Piotr Parchan

Hellraid’s not dead – Techland zapowiada materiały do swojego nowego IP

Polskie studio Techland jest autorem światowego hitu Dying Light. Autorzy gry o...
Read More