Ace Combat 7 zostanie zapowiedziane podczas PlayStation Experience 2015?

Ace Combat może powrócić szybciej, aniżeli wszyscy się tego spodziewają. Kultowa marka Bandai Namco w pełnej krasie powróci najprawdopodobniej na PlayStation Experience.

Dobre wiadomości dla fanów klasyków z epoki pierwszego PlayStation i podniebnych strzelanin. Okazuje się, że w kodzie źródłowym japońskiej oficjalnej strony poświęconej Ace Combat Infinity pojawiła się wzmianka o kolejnej, pełnoprawnej odsłony serii, czyli Ace Combat 7. Gra ma zostać ujawniona już w grudniu, na imprezie PlayStation Experience 2015. Ujawnieniu Ace Combat 7 ma towarzyszyć publikacja emblematów do wykorzystania w sieciowym Ace Combat Infinity.

Niestety, rzeczony wpis został zamieszczony w języku japońskim, trudno zatem zweryfikować co konkretnie w nim jest. Warto więc mieć do niego pewien dystans, ale szczerze powiedziawszy, bardzo prawdopodobne jest, że jest on prawdziwy.

Impreza PlayStation Expierience 2015 odbywać się będzie w dniach 5-6 grudnia, w mieście San Francisco. Możecie spodziewać się, że w trakcie tego wydarzenia zapowiedziane zostanie więcej tytułów zmierzających ekskluzywnie na PlayStation 4.

Sama marka Ace Combat przeżywała największe sukcesy w epoce pierwszego PlayStation, kiedy to na rynku pojawiły się aż trzy odsłony tego cyklu (Ace Combat 3 nawet na dwóch płytach). Gry miały swoich fanów, do których ja również należę, ale z biegiem lat seria straciła jakość, a i rynek gier się zmienił. Gatunek podniebnych strzelanin dzisiaj praktycznie nie istnieje, a tego typu forma zabawy jest najczęściej lokowana w grach free to play (patrz War Thunder).

Mam nadzieję na wielki powrót konkretnej, wysokobudżetowej odsłony Ace Combat 7 ze świetnym scenariuszem i oprawą graficzną. Może faktycznie na PlayStation Experience 2015?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=-GYewO9zA78″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56307f59afdd55437cd69fba”]

Written By
More from Patryk

Wysyp materiałów z gry Halo 5: Guaridans na Xbox One

Premiera gry Halo 5: Guardians zbliża się wielkimi krokami. Tytuł zapowiada się...
Read More