A Matter of Family, czyli dodatek DLC do Batman: Arkham Knight już w przyszłym tygodniu

Już w przyszłym tygodniu zadebiutuje nowy dodatek DLC do gry Batman: Arkham Knight o nazwie A Matter of Family. Barbara Gordon w roli Batgirl wkracza do akcji.

Producenci gry Batman: Arkham Knight zdecydowali się ujawnić zawartość dodatku DLC A Matter of Family, który dostępny będzie już od przyszłego tygodnia w sprzedaży.

Najnowsze rozszerzenie DLC pozwoli graczom wcielić się w rolę seksownej Barbary Gordon w roli Batgirl. Akcja tej historii przenosi nas do okresu sprzed wydarzeń znanych z Batman: Arkham Asylum. Batgirl postara się uratować swojego ojca, komisarza Gordona.

Rocksteady nieco inaczej przygotowali Batgirl do walki. W założeniach jest ona słabsza od Batmana, ale braki nadrabia zwinnością oraz inteligencją. Batgirl będzie mogła korzystac z otoczenia do eliminacji wrogów – umiejętność hackowania przedmiotów elektronicznych. Miejscem akcji będzie park rozrywki Seagate.

Fabularne DLC A Matter of Family zadebiutuje już w przyszłym tygodniu, to jest 14 lipca, na PlayStation 4 oraz Xbox One. Początkowo będzie dostępne dla właścicieli przepustek sezonowych, a 21 lipca dla wszystkich zainteresowanych.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/07/first-screen-and-details-for-batman.html]

 batgirl

[interaction id=”55781aff84caec334b77e37c”]

Written By
More from Patryk

Wiedźmin 3: Dziki Gon – studio BioWare chwali polski tytuł oraz CD Projekt RED

W sieci pojawił się zaskakująco ciekawy wywiad z twórcą gry Dragon Age:...
Read More