A House Divided – data premiery, drugiego odcinka The Walking Dead: Season Two

Telltale Games zaklepało dokładną datę premiery dla A House Divided. Drugi odcinek The Walking Dead: Season Two na dniach trafi do właścicieli PlayStation 3, Xboksa 360, jak również konsoli PlayStation Vita.

The-Walking-Dead-Game-Banner

Od kilku tygodni Telltale Games zwodziło nas kolejnymi zapowiedziami A House Divided, czyli kolejnego odcinka serialu The Walking Dead: Season Two. Tym razem otrzymaliśmy pożądane konkrety, w postaci dokładnej daty premiery na konsolach stacjonarnych i przenośnych. Telltale Games zamierza wypuścić tytuł na rynek dosłownie na dniach. Wersja gry na konsole Xbox 360 trafi w ręce graczy już 5 marca (Europa i Stany Zjednoczone). Drugi odcinek przygód Clementine trafi na PlayStation Network już z dniem dzisiejszym, w przypadku USA. Niestety, deweloper nie ujawnij jeszcze daty premiery na starym kontynencie. Myślę jednak, że kontynuacja The Walking Dead: Season 2 – All That Remains trafi na europejskie PlayStation Network w najbliższych dniach. 

Twórcy potwierdzili również, że pracują w pocie czoła nad kolejnym odcinkiem serialu The Wolf Among Us. Coraz częstsze opóźnienia premier kolejnych odcinków od Telltale Games mogą być spowodowane natłokiem pracy producenta. Warto w tym miejscu nadmienić, że pracuje on również nad serialami we klimatach Wojny o Tron, jak również marki Borderlands. Studio na swoich barkach trzyma cztery duże projekty, które wymagają pokładów siły roboczej i czasu.

 

Written By
More from Patryk

Google wprowadza własną , bezpłatną aplikację muzyczną Google Play Music

Firma Google najwyraźniej postanowiła wyprzedzić Apple i udostępnić bezpłatną aplikację muzyczną Google...
Read More