9 minut rozgrywki z multiplayera Watch Dogs

Premiera gry już za miesiąc, nie licząc jednego dnia. Jesteśmy zalewani informacjami na temat najnowszej gry Ubisoftu. Informacjami i materiałami. Tym razem dostajemy 9 minut rozgrywki z trybu multiplayer Watch Dogs. 

Informacji na temat kampanii dla jednego gracza Ubisoft podał ostatnio sporo. Twórcy z myślą, że pewnie już odkryli wystarczająco dużo na temat samej gry i samotnej rozgrywki, przygotowali materiał, który pokazuje rozgrywkę multiplayer. Ubisoft podczas materiału prezentuje trzy tryby zabawy dla wielu gracz. Moim zdaniem szczególnie ciekawe wydają się dwa pierwsze, ponieważ są czymś nowym. Mam nadzieję, że w dniu premiery wszystko będzie działać tak dobrze, jak na poniższym materiale.

Warto wspomnieć, że pierwotnie Watch_Dogs miało pojawić się pod koniec listopada ubiegłego roku, lecz twórcy stwierdzili, że lepszym pomysłem będzie przeniesienie premiery na wiosnę tego roku, a dokładniej na 25 maja.Watch_Dogs to innowacyjna gra studia Ubisoft znanego głównie z serii Assassin’s Creed. W grze wcielimy się wAidena Pearce’a, który potrafi włamać się do każdego systemy komputerowego w mieście. Nie oznacza to jednak, że Aiden jest typowym stereotypowym komputerowcem. Wręcz przeciwnie,. Nasz bohater potrafi doskonale biegać oraz omijać i przeskakiwać przeszkody, niczym najlepszy parkourowiec. Nie obca jest mu także walka wręcz. w trakcie gry będziemy mieli również możliwość korzystania z broni palnej, na pistolecie zaczynając, a na bazooce kończąc. W Watch_Dogs obecny będzie również system osłon, który nieraz uratuje nam życie. Miejmy nadzieję, że na grę nie przyjdzie nam czekać dłużej niż do 25 maja, a w dniu premiery będzie ona dopracowana. Watch_Dogs zmierza na konsolę starej i nowej generacji oraz na komputery osobiste.

More from Mikołaj Ciesielski

E3 2014- Nowy gameplay trailer Obcy: Izolacja.

Obcy: Izolacja ma przede wszystkim zachować klimat znany z pierwszych części filmów...
Read More