75 urodziny Batmana obchodzone są na PlayStation Store

Choć trudno w to uwierzyć, Batman obchodzi właśnie 75 urodziny. Z tej okazji oddział Sony przygotował dla graczy świetne promocje na platformie PlayStation Store.

Batman: Arkham Knight to zwieńczenie serii Rocksteady, które trafi tylko na konsole nowej generacji.
Batman: Arkham Knight to zwieńczenie serii Rocksteady, które trafi tylko na konsole nowej generacji.

Jak myślicie, ile lat ma już Batman? Okazuje się, ze jest on już w podeszłym wieku, ponieważ w tym roku dobija do 75 urodzin. Z tej okazji firma Sony zorganizowała promocję na platformie PlayStation Store. Do wyciągnięcia są znakomite hity ostatnich lat, w których nietoperz odgrywał główna rolę. Możecie zaopatrzyć się między innymi w ostatnią odsłonę serii za jedyne 59.00 złotych, lub też Arkham Asylum w cenie 19.00 złotych. Po więcej informacji na ten temat, zapraszamy na oficjalną stronę promocji na PlayStation Store

Batman uczestniczył pierwotnie w komiksach, później w serialach animowanych, telewizyjnych, aby wreszcie trafić na ekrany kin. Pierwsze cztery części Batmana osiągnęły ogromny sukces. Markę odświeżono ostatnio w obrazach Nolana, a więc Batman Początek, Batman: Mroczny Rycerz, oraz Batman: Mroczny Rycerz powstaje. 

Jeżeli mowa o grach, to w ostatnich latach prym w tej dziedzinie wiodą produkcje Rocksteady, które pojawiały się na konsolach poprzedniej generacji: Oto lista gier, które wchodzą w skład trylogii Rocksteady:

Written By
More from Patryk

W Rise of the Tomb Raider zagadki będą bardziej wymagające

Dyrektor kreatywny gry Rise of the Tomb Raider wypowiedział się na temat...
Read More