5 minut gameplaya z Evolve!

Evolve to sieciowy FPS twórców Left 4 Dead, który również kładzie nacisk na kooperacje. Premiera zaplanowana jest na 21 listopada tego roku. Tytuł ten zmierza na komputery osobiste oraz na konsole nowej generacji.

Czy Evolve powtórzy sukces Left 4 Dead?

Gameplay przedstawia postacie w jakie będziemy się mogli wcielić podczas rozgrywki w Evolve. W grze są cztery postacie: Maggie, Lazarus, Hyde oraz Bucket. Każdy z bohaterów posiada unikalny zestaw cech i umiejętności oraz jest odpowiedzialny za co innego. Cały materiał trwa ponad 5 minut i jest okraszony komentarzem fachowców z Turtler Rock Studios. Wreszcie możemy podziwiać porządnym materiał wideo z gry, co zapewne ucieszy fanów, którzy czekają na ten tytuł.

Evolve jest grą nastawioną na zabawę sieciową. Posiada więc wszystkie elementy charakterystyczne dla gier tego typu. Wizualnie gra również zapewne będzie się dobrze prezentować, ponieważ napędza ją silnik Cry Engine. Nic więc dziwnego, że design nie tylko głównych bohaterów, ale także potworów cieszy oko. Tytuł trafi na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Premiera gry została zaplanowana na 21 listopada 2014 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Secret Ponchos- premiera gry na konsoli PlayStation 4

Secret Ponchos to sieciowa strzelanina utrzymana w klimacie westernu. Tytuł ten debiutuje...
Read More