30 minut zabawy z grą Assassin’s Creed Syndicate

W sieci pojawił się dłuższy materiał wideo na temat gry Assassin’s Creed Syndicate, która debiutować będzie na PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych. Jak myślicie, jak radzi sobie nowa część popularnej serii Ubisoftu?

Różne zagraniczne redakcje oraz popularni youtuberzy publikują coraz więcej materiałów wideo z gry Assassin’s Creed Syndicate. Dziś możecie zobaczyć aż około 30 minut z najnowszej części popularnej serii Ubisoftu. Filmik rzuca trochę nowego światła na eksplorację zaludnionego Londynu, skradanie się oraz walkę wręcz.

W moim osobistym odczuciu to właśnie walka w grze Assassin’s Creed Syndicate prezentuje się absolutnie najlepiej. Jest o wiele bardziej rzeczywista i zrealizowana w odpowiedni sposób. Podczas rozgrywki wręcz wyczuwalna jest moc i energia każdego uderzenia. Twórcom udało się w efektowny, i nieco brutalny, sposób odwzorować walkę oraz wiele ciekawych przechwytów. Jacob to typowy zawadiaka, ale jego siostra wydaje się być ciekawszą postacią, subtelniej podchodzącą do kwestii bycia asasynem.

Narrator nagrania również wypowiada kilka interesujących kwestii. Przede wszystkim to gracz będzie mógł swobodnie dokonywać wyboru, w ciele której postaci spędzi większość czasu. To bardzo fajne, bo będziemy mogli swobodnie przełączać się pomiędzy nimi. Druga sprawa to rozwój bohaterów, który w gruncie rzeczy nie będzie znacząco rozbudowany. Jacob i Evie w zasadzie będą rozwijać się w podobnym stopniu, więc trudno o dostrzeżenie różnic pomiędzy nimi.

Assassin’s Creed Syndicate pojawi się w oficjalnej sprzedaży już w październiku tego roku na PlayStation 4 i Xbox One.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=nKUa_Xqm6gU” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fc39c366f2b66b49cdd183″]

Written By
More from Patryk

Watch Dogs nie było idealne zdaniem dyrektora kreatywnego gry

Jonathan Morin to jeden z twórców gry Watch Dogs, która zadebiutowała na...
Read More