30 minut z grą Śródziemie: Cień Mordoru

Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Monolith Productions. Tytuł ten stworzony został na podstawie twórczości J. R. R. Tolkiena, lecz ma opowiedzieć całkiem nową historię. Cień Mordoru prezentuje się przyzwoicie, a twórcy postanowili udostępnić kolejne fragmenty rozgrywki.

Śródziemie: Cień Mordoru zmierza na konsole nowej oraz starej generacji.

Monolith Produtions stara się, aby o ich najnowszej produkcji ciągle było głośno, dzięki czemu do sieci trafiają kolejna fragmenty rozgrywki, które nie pozostawiają wątpliwości, że Śródziemie: Cień Mordoru będzie jak dotąd najbardziej krwawą, mroczną i brutalną grą osadzoną w uniwersum stworzonym przez angielskiego pisarza J.R.R Tolkiena. Wielu ekspertów uważa, że może być to najlepsza gra oparta na twórczości Tolkiena, ale podkreślają również, że może ona nie spodobać się zagorzałym fanom Władcy Pierścieni. Rzućcie okiem na najnowsze gamplaye i sami zdecydujcie czy warto poświęcić czas temu tytułowi.

Warto wspomnieć, że Śródziemie: Cień Mordoru opowie nową historię o zemście człowieka imieniem Talion, którego rodzina zostaje zamordowana przez armię Saurona. Twórcy podkreślają, że podczas rozgrywki Śródziemie: Cień Mordoru spotkamy postacie znane z filmów oraz kart książek. Trzeba przyznać, że taki zabieg to nie tyle ukłon w stronę fanów uniwersum Śródziemia, ale również zabieg, który ma sprawić, że najnowsza produkcja Monolith Productions będzie jeszcze bardziej autentyczna i w pełni odda klimat, który znany jest nam zarówno z twórczości Tolkiena, jak i filmowych adaptacji, za które odpowiedzialny był Peter Jackson.

Śródziemie: Cień Mordoru zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 3 października tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Bethesda nie będzie wydawać gier hurtowo, koncentruje się na wielkich produkcjach

Bethesda to bardzo znany amerykański wydawca gier wideo. Firma wydała i wyprodukowała...
Read More