25 minut z konsolową wersją Divinity: Original Sin

Wszyscy fani gier RPG, którzy korzystają z konsol ósmej generacji już niedługo otrzymają możliwość sprawdzenia Divinity: Original Sin, które w zeszłym roku zadebiutowało na rynku i podbiło serca fanów gatunku.

Divinity: Original Sin Enhanced Edition zadebiutuje na PlayStation 4 oraz Xboksie One pod koniec tego roku, dokładna data premiery nie jest znana, lecz producenci zapewniają, że będzie to grudzień. Tymczasem do sieci trafił 25 minutowy gameplay z wersji na najnowszą konsolę Sony.

Materiał zaprezentowany został podczas trwających w Kolonii targów gamescom. Gameplay pozwala nam zobaczyć jak twórcy poradzili sobie z przeniesieniem gry z komputerów osobistych na PlayStation 4. Jedno jest pewne, fani gatunku na pewno nie będą narzekać, co więcej, powinni być bardzo zadowoleni. Oceńcie sami.

Twórcy gry postanowili nie tylko przenieść grę na najnowsze konsole, ale jednocześnie zadbali, aby rozgrywka była wygodna i dostosowana do sterowania za pomocą pada. Ponadto do gry trafią nowe zadania, wcześniej niedostępne przedmioty, a także nowe dialogi dla bohaterów. Fani lokalnej kooperacji powinii być wniebowzięci, bowiem Divinity: Original Sin w wersji na PlayStation 4 i Xbox One oferować będzie grę na podzielonym ekranie.

More from Mikołaj Ciesielski

Dragon Age: Inwkizycja- do sieci trafił nowy zwiastun prezentujący Varrica

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier cRPG, za którą...
Read More