18 minut z No Man’s Sky

Nie możecie się doczekać premiery najnowszej produkcji ekipy Hello Games, czyli No Man’s Sky? Jeśli tak to twórcy umilają Wam czas oczekiwania nowym materiał wideo.

No Man’s Sky to bez wątpienia jedna z najciekawszych produkcji i choć zalicza się ją do grona gier niezależnych, to nikt nie patrzy na nią, jak na kolejnego „indyka”, ale jako na grę, która może wnieść nową jakość na rynek gier wideo.

Nic więc dziwnego, że zainteresowanie grą jest ogromne. Serwis IGN opublikował 18 minutowy gameplay z gry. Główny projektant gry, czyli Sean Murray pokazuje nam to, co w No Man’s Sky będzie zapewne najlepsze, czyli oczywiście lot statkiem kosmicznym w celu dotarcia na nową planetę. Jednakże nie jest to jedyny element, który zauważymy na materiale.

Gameplay zdradza również jak wyglądać będzie walka i jej konsekwencje oraz pokazuje system zbierania niezbędnych zasobów. Wiadomo, że głównym zadaniem w No Man’s Sky będzie dotarcie do centrum galaktyki. Nie będzie to jednak łatwe zadanie. Najnowsza produkcja ekipy Hello Games zmierza na komputery osobiste oraz PlayStation 4. Tytuł ten ma zadebiutować przed końcem tego roku.

[interaction id=”55929ad417ada36c53718125″]

More from Mikołaj Ciesielski

Among The Sleep zmierza na PlayStation 4

Among The Sleep to przygodówka utrzymana w konwencji horroru. Pierwotnie debiutancki projekt...
Read More