Poznajcie Steve’a, konsultanta od spraw zombies w Dying Light

Firma Techland przygotowała nietypowy zwiastun gry Dying Light. Ekipa studia przedstawia postać Steve’a, jednego z współpracowników Techlandu, wręcz specjalisty od zombies.

Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.

W dzisiejszych czasach trudno jest o dobry personel, który dodatkowo zna się na współpracy z…zombies. Firma Techland znalazła na to sposób, tym samym zatrudniając Steve’a, który piastuje w zespole funkcję doradcy od spraw ugryzień.

Steve to idealny przykład świetnego pracownika. Jegomość nigdy nie przejdzie na emeryturę, jest chory na nieuleczalną chorobę, ale nigdy nie pójdzie na zwolnienie. Nie musicie płacić za niego składek ZUS, co więcej, jest wybitnym specjalistą w dziedzinie zombies.

Steve posłużył jako jeden z modeli zombies na rzecz produkcji Dying Light. Studio Techland przygotowało mnóstwo sesji motion-capture z tym aktorem, który zajmuje się cosplay’em. W roli zombiaka sprawdza się świetnie. Rodzime studio zdołało przygotować najlepiej prezentujące się modele umarlaków od lat, głównie za sprawą funkcji skanowania twarzy.

Dying Light pojawi się na rynku już 30 stycznia przyszłego roku. Tytuł dostępny będzie tylko na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

Written By
More from Patryk

Przygotujcie się na Świąteczny Giermasz cdp.pl

Przygotujcie się na Świąteczny Giermasz w wykonaniu cdp.pl. Firma przygotowała dla graczy...
Read More