13 czerwca premiera polskiej wersji LEGO Marvel Super Heroes na PlayStation 4

W przyszłym tygodniu nastąpi polska premiera gry LEGO Marvel Super Heroes na konsolę PlayStation 4. Szykujcie się na pełne wrażeń i emocji widowisko w świcie klocków Lego.

Gry z serii LEGO sprzedały się w nakładzie przekraczającym sto milionów egzemplarzy.
Gry z serii LEGO sprzedały się w nakładzie przekraczającym sto milionów egzemplarzy.

Polska premiera gry odbędzie się 13 czerwca. LEGO  Marvel Super Heroes ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji do wyboru.

Gra LEGO Marvel Super Heroes uzupełnia serię zabawek LEGO Marvel Super Heroes, która przenosi postacie, pojazdy i akcję ze świata Marvel do świata przygód, zabaw i budowy LEGO. Obecnie dostępnych jest osiem kultowych scen z serii X-Men, Iron Man i Spider-Man, a kolejne zestawy budowy, związane z filmem fabularnym Iron Man 3, zostały wydane na wiosnę.

W grze LEGO Marvel Super Heroes zawarto oryginalną fabułę, w której Nick Fury wzywa Iron Mana, Hulka, Thora, Spider-Mana, Wolverine’a oraz innych bohaterów świata Marvel, by ci ocalili Ziemię przed zemstą Lokiego oraz głodem Galactusa, pożeracza światów. Fani LEGO i Marvela mogą cieszyć się klasycznymi elementami przygód i humoru, z których słynie seria gier LEGO, jednocześnie grając ulubionymi postaciami Marvela.

W grze LEGO Marvel Super Heroes, gracze mogą odblokować ponad 100 postaci ze świata Marvel, w tym Spider-Mana, Iron Mana, Wolverine, Kapitana Amerykę, Hulka, Thora, Czarną Wdowę, Sokole Oko, Deadpoola, Lokiego i Galactusa! W grze pojawia się też mnóstwo odlotowych zdolności postaci, sekwencje akcji i walki, epickie starcia, rozwiązywanie zagadek i niepowtarzalna fabuła, pełna humoru w stylu LEGO.

LEGO Marvel Super Heroes w wersji na PlayStation 4.
LEGO Marvel Super Heroes w wersji na PlayStation 4.

Written By
More from Patryk

Dying Light – Edycja Przedpremierowa na już dostępna na półkach sklepowych

Studio Techland poinformowało graczy o Edycji Przedpremierowej gry Dying Light, która trafi...
Read More