Thrustmaster Ferrari 458 Spider, czyli kierownica dla prawdziwych graczy

Thrustmaster wprowadza na rynek konkretną kierownicę dla graczy, która stylizowana jest znaczkiem Ferrari.

Ferrari współpracuje z Microsoftem oraz Thrustmaster, aby oddać w ręce graczu świetny sprzęt.
Ferrari współpracuje z Microsoftem oraz Thrustmaster, aby oddać w ręce graczu świetny sprzęt.

Producent kontrolerów dla graczy – wprowadził na polski rynek dedykowaną użytkownikom konsoli Xbox One kierownicę 458 Spider. Produkt jest wierną repliką kierownicy z fabryki w Maranello w skali 7:10 i następcą modelu 458 Italia, przeznaczonego dla platform Xbox 360 i PC. Produkt posiada oficjalną licencję Ferrari oraz Microsoft.

Kierownica Thrustmaster 458 Spider została stworzona z dbałością o szczegóły i wygodę użytkowania. Większa część sprzętu pokryta została wysokiej jakości gumą, by zapewnić jeszcze pewniejsze prowadzenie wirtualnego pojazdu w ciasnych zakrętach i zmniejszyć zmęczenie rąk. Opatentowana przez firmę technologia „Bungee Cord” odpowiada natomiast za liniowy opór kierownicy podczas skręcania.

Rewelacyjna kierownica, bynajmniej pod względem wizualnym!
Rewelacyjna kierownica, bynajmniej pod względem wizualnym!

Koło o średnicy 28 cm pewnie leży w dłoniach, umożliwia obrót o 240 stopni i automatycznie wraca do pozycji wyjściowej w momencie puszczenia (autocentrowanie). Oferuje ponadto cztery ustawienia czułości. Po bokach – identycznie jak w prawdziwym Ferrari 458 Spider – zamontowano metalowe łopatki umożliwiające szybką zmianę biegów.

Kierownica posiada ogółem 9 przycisków oraz 8-kierunkowy D-pad (krzyżak), wkomponowany w charakterystyczny czerwony guzik z napisem „ENGINE START”. Na przednim panelu koła znajduje się również przełącznik „Manettino” pozwalający na zmianę trybów jazdy podczas gry. Kierownica posiada także wbudowany kontroler LED dla Kinect i przycisk Xbox Guide. W zestawie znajduje się platforma z dwoma pedałami (gaz i hamulec).

Kierownica Thrustmaster Ferrari 458 Spider jest dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie 449 złotych. Ktoś jest zainteresowany, do Forza Horizon 2 jak znalazł !

THRUSTMASTER 458 Spider (5)

Written By
More from Patryk

gamescom 2015: sprawdź kooperację w grze Halo 5: Guardians

W sieci pojawiły się nowe materiały promocyjne z gry Halo 5: Guardians...
Read More