Far Cry 4 na PlayStation 4 w rozdzielczości 1080p?

Twórcy Far Cry 4, czyli studio Ubisoft, koncentruje się na uzyskaniu rozdzielczości 1080p w wersji na PlayStation 4. Informacja ta pojawiła się na Twitterze.

Far Cry 4 to rozwinięcie znanej formuły rozgrywki z trzeciej części serii i udostępnienie większej zawartości.
Far Cry 4 to rozwinięcie znanej formuły rozgrywki z trzeciej części serii i udostępnienie większej zawartości.

Ubisoft w ostatnim okresie ma problem z klarownymi komunikatami prasowymi, czego dowodem jest afera wokół rozdzielczości 900p w Assassin’s Creed: Unity. Studio chce wyciągnąć z tego wnioski i w przyszłości zaoferować gry wyższej jakości. Na Twitterze pojawił się wpis, który mówi o planach nad 1080p w innej grze tego studia, mianowicie Far Cry 4.

Reżyser gry wypowiedział się na ten temat na wspomnianym Twitterze. Alex Hutchinson twierdzi, że jego zespół koncentruje się i mierzy w rozdzielczość 1080p na konsoli PlayStation 4.

Miejmy nadzieję, że nie jest to tylko czcze gadanie. Ubisoft straciło nieco zaufania graczy właśnie po aferze z Assassin’s Creed: Unity. Zespół powinien udowodnić graczom, że potrafi i chce wynosić swoje gry na wysoki poziom Full High Definition.

Far Cry 4 zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 21 listopada.

Written By
More from Patryk

Hideo Kojima został wprowadzony do galerii sław, a nagrodę wręczy sam Guillermo Del Toro

Hideo Kojima został doceniony już przez miliony graczy na całym świecie, którzy...
Read More