Far Cry 4 na PlayStation 4 w rozdzielczości 1080p?

Twórcy Far Cry 4, czyli studio Ubisoft, koncentruje się na uzyskaniu rozdzielczości 1080p w wersji na PlayStation 4. Informacja ta pojawiła się na Twitterze.

Far Cry 4 to rozwinięcie znanej formuły rozgrywki z trzeciej części serii i udostępnienie większej zawartości.
Far Cry 4 to rozwinięcie znanej formuły rozgrywki z trzeciej części serii i udostępnienie większej zawartości.

Ubisoft w ostatnim okresie ma problem z klarownymi komunikatami prasowymi, czego dowodem jest afera wokół rozdzielczości 900p w Assassin’s Creed: Unity. Studio chce wyciągnąć z tego wnioski i w przyszłości zaoferować gry wyższej jakości. Na Twitterze pojawił się wpis, który mówi o planach nad 1080p w innej grze tego studia, mianowicie Far Cry 4.

Reżyser gry wypowiedział się na ten temat na wspomnianym Twitterze. Alex Hutchinson twierdzi, że jego zespół koncentruje się i mierzy w rozdzielczość 1080p na konsoli PlayStation 4.

Miejmy nadzieję, że nie jest to tylko czcze gadanie. Ubisoft straciło nieco zaufania graczy właśnie po aferze z Assassin’s Creed: Unity. Zespół powinien udowodnić graczom, że potrafi i chce wynosić swoje gry na wysoki poziom Full High Definition.

Far Cry 4 zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 21 listopada.

Written By
More from Patryk

Final Fantasy XV priorytetem dla Square Enix

Final Fantasy XV, wcześnie znane jako Final Fantasy XIII: Versus, to kolejna...
Read More