Momentum nowym trybem multi w Call of Duty: Advanced Warfare

Sledgehammer Games wprowadzą do Call of Duty: Advanced Warfare zupełnie nowy tryb wieloosobowy. W sieci pojawiły się informacje na temat trybu Momentum.

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.
Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.

W sieci zostały udostępnione nowe informacje na temat Call of Duty: Advanced Warfare. Tym razem autorzy gry opublikowali nagranie wideo, na którym możemy zobaczyć w akcji najnowszy tryb wieloosobowy.

Mowa tutaj o trybie Momentum, który jest kolejną odmianą klasycznej Dominacji. Podczas zabawy w tym trybie zespoły zostaną zmuszone do przejęcia kontroli nad pięcioma punktami wyznaczonymi na mapie. Producent wprowadził kilka subtelnych zmian do zabawy, bowiem nasze cele zostały ustawione w rzędzie. Im więcej punktów zdobędziemy, tym bliżej bazy wrogiego zespołu się znajdziemy. Oczywiście eleminowanie kolejnych wrogów przybliżamy się do upragnionego zwycięstwa.

Poniżej prezentujemy najnowszy filmik promocyjny gry, który właśnie koncentruje się na rzeczonym trybie Momentum. Jak widać rozgrywka jest bardzo dynamiczna, szybka i wymaga niebywałego refleksu. Gracze bardzo często korzystają z udogodnień egzoszkieletu.

Call of Duty: Advanced Warfare trafi na rynek już 14 listopada. Dostępne będą wersje na Xbox One, PlayStation 4, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste.

Written By
More from Patryk

PlayStation 4 i Xbox One z wystarczającą ilością pamięci RAM – zdaniem Naughty Dog

W przypadku konsol PlayStation 4 oraz Xbox One często toczą się spory...
Read More