Apple prezentuje iPhone 6, iPhone 6 Plus oraz Apple Watch

Koncern Apple zaprezentował najnowsze modele swoich urządzeń. Poznajcie iPhone 6, iPhone 6 Plus oraz zegarek Apple Watch.

Apple prezentuje światu najnowszy model swojego flagowego produktu iPhone.
Apple prezentuje światu najnowszy model swojego flagowego produktu iPhone.

W dniu wczorajszym odbyła się wielka prezentacja nowych urządzeń ze stajni Apple, które trafią na rynek. Kierownictwo firmy ujawniło trzy nowe urządzenia, mianowici iPhone 6, iPhone 6 Plus oraz nowoczesny zegarek Apple Watch.

Projekty nowych urządzeń odchodzą stylistycznie od tego, z czym mieliśmy do czynienia w cześniej. Projektanci odeszli od tradycyjnego, znanego od czwartej generacji iPhone’a, ostrej i kanciastej stylistyki. Boki telefonu nie są już zupełnie płaskie, zaś wyświetlacze Retina zajmują o wiele większą powierzchnię urządzenia.

Smartphone iPhone 6 w szczegółach:
  • 4,7 calowy ekran
  • rozdzielczość 1334×750
  • 64-bitowy procesor A8
  • utwardzany jonowo ekran
  • lepszy aparat
  • trzy warianty kolorystyczne

Oczywiście na rynku pojawi się również droższa wersja o nazwie iPhone 6 Plus, który będzie wyposażony w ekran o wielkości 5,5 cala oraz rozdzielość 1920×1080.

Porównanie z poprzednimi modelami daje do myślenia.
Porównanie z poprzednimi modelami daje do myślenia.

 

Apple poprawiło jakość wykonania telefonów oraz ich funkcjonalność. Firma twierdzi, że szósta generacja w stadnardowej edycji wystarczy na 14 godzin rozwów. Iphone 6 Plus pozwoli nam rozmawiać przez 24 godziny. Telefony w stanie bezczynności są w stanie wytrzymać kolejno 10 oraz 16 dni.

Telefony zostały oczywiście wyposażone w nowoczesny, lepszy niż w poprzednikach aparat (iSight) o wartości 8 Mpx. System wspomagania obrazu zostanie dodany do modelu Plus.

Urządzenia napędzia procesor A8, który jest mniejszy i wydajniejszy od poprzednika w postaci A7. Najnowsze urządzenia zostały również wyposażone w aplikację Apple Pay, dzięki której zarejestrujemy nasz telefon w bazie danych i połączymi z naszą kartą kredytową.

Koncern Apple zaprezentował również nowe urządzenie w postaci Apple Watch. Nowoczesny, niezwykle stylowy zegarek to spojrzenie w przyszłość. Urządzenie będzie wyposażone w dotykowy wyświetlacz Retina oraz bezpośrednio połączone ze smartphone’ami.

Written By
More from Patryk

Games with Gold – oferta na maj 2014

W majowej ofercie Games with Gold gracze otrzymają Saints Row The Third...
Read More