11 minut z The Order: 1886

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready At Dawn. Produkcja ta będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Do sieci trafił 11 minutowy materiał przedstawiający rozgrywkę.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Na wielu materiałach widać, że będzie to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsoli Sony.

Najnowsza produkcja studia Ready At Dawn to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez posiadaczy PlayStation 4. Wielu na pewno ciekawi, jak The Order: 1886 prezentuje się w akcji. Rzućcie okiem, bo materiał, szczególnie dla fanów wysokiej jakości oprawy wizualnej, będzie zadowalający.

Choć twórcy udostępniali już liczne materiały ze swojej gry, to i tak moim zdaniem warto rzucić okiem na poniższy materiał. Potwierdza on, że The Order: 1886 stać będzie na wysokim poziomie technicznym, a filmowość, o której mówiono wielokrotnie sprawia, że najnowsza produkcja Ready At Dawn naprawdę cieszy oko.

Materiał zapewnia również, że fizyka postaci oraz mimika twarzy podczas scen przerywnikowych będzie naprawdę oszałamiająca. Twórcy zdecydowanie wyciągają z konsoli PlayStation 4 wszystko co najlepsze. O ile tytuł ten oprócz świetnych doznać wizualnych zaoferuje kilka innych, ciekawych aspektów, to najnowsza konsola Sony zyska potężny tytuł ekskluzywny.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 20 lutego 2015 roku.


۞ przez AGB-Media

More from Mikołaj Ciesielski

Gamescom 2014 – Świeży trailer z NHL 15

NHL 15 to kolejna odsłona serii gier sportowych o hokeju na lodzie....
Read More