10 rzeczy, których nie wiedzieliście o Dying Light

Kolejny intrygujący materiał z Dying Light pojawił się w sieci. Tym razem użytkownik YouTube o pseudonimie TerraMantis przygotował przegląd największych sekretów gry.

Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Dying Light jest już kilka tygodni po premierze, ale nadal wzbudza duże zainteresowanie wśród graczy, którzy doszukują się kolejnych sekretów gry. Gameplay w formie wideo został opublikowany przez użytkownika YouTube o pseudonimie TerraMantis, dzięki czemu możecie sprawdzić 10 ciekawoste, o których nie wiedzieliście w Dying Light.

Techland przygotowali zaiste bardzo rozbudowaną i intrygującą produkcję. Harran skrywa wiele tajemnić, wśród których znajduje się samouczek dla gitarzysty, specjalne bomby do rzucania, potężna maczeta bądź też tajemniczą jaskinię do niemalże nieskończonej walki z zombie.

Jeżeli ukończyliście już Dying Light i planujecie zagrać ponownie, to poniższe ciekawostki powinny Wam się przydać. To pewnie nie wszystkie sekrety, jakie Techland przygotowali dla graczy, jeżeli tylko znacie więcej ciekawostek, to podzielcie się nimi z innymi.

Gra dostępna jest na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC. Tytuł zebrał średnią ocen na serwisie Metacritic na poziomie 79 punktów.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/03/02/dying-light-10-easter-eggs/]

Written By
More from Patryk

Life is Strange – nowe screeny oraz materiały wideo

Z okazji targów gamescom 2014 w sieci udostępniono nowe materiały promocyjne gry...
Read More