10 minutowy gameplay z unikalnego Ori and the Blind Forest

Ori and the Blind Forest to unikatowa, dwuwymiarowa gra platformowa, za którą odpowiedzialne jest Moon Game Studios. Tytuł ten zmierza na Xboksa One, a do sieci trafił 10 minutowy gameplay, który potwierdza, że na tę grę naprawdę warto czekać.

Bajeczny klimat, to znak rozpoznawczy Ori and the Blind Forest.

Gry platformowe, to ostatnio bardzo popularny gatunek i widać, że przeżywają one swój rozkwit. W ostatnim czasie pojawił się na rynku sporo takich gier, jak choćby Child of Light, czy Valiant Hearts: The Great War. Ori and the Blind Forest również jest niezwykle ciekawą produkcją, obok której żaden posiadacz Xboksa One nie przejdzie obojętnie. To, że na tę produkcje warto czekać idealnie obrazuje 10 minutowy gameplay. Nie przedłużając, po prostu rzućcie okiem.

Głównym bohaterem produkcji Moon Game Studios jest tytułowy Ori, który jest młodym i niedoświadczonym duchem lasu. Główna postać podczas swej podróży stara się dowiedzieć więcej o sobie, a także o otaczającym go świecie. Co ciekawe podczas rozgrywki ani razu nie usłyszymy dialogów. Twórcy postarają się przedstawić fabułę za pomocą otoczenia oraz dzięki niemym cut- scenkom. Trzeba przyznać, że to dość oryginalny pomysł, choć jak widać po całej grze Moon Game Studios, nie boi się takich rozwiązań.

Ori and the Blind Forest zmierza na najnowszą konsolę Microsoftu, czyli na Xboksa One, a także na komputery osobiste. Tytuł ten ma działać w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę. Premiera gry zaplanowana jest na listopad tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments ukaże się we wrześniu.

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments to kolejna odsłona popularnego cyklu przygodówek, za...
Read More