10 minut z Project CARS na PlayStation 4

Project CARS wygląda niesamowicie, szczególnie na najnowszym materiale wideo w wersji na PlayStation 4.

Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.
Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.

W sieci pojawił się materiał wideo prezentujący rozgrywkę z gry Project CARS na konsoli PlayStation 4. Autorami nagrania jest redakcja serwisu Gamingbolt, która miała szansę przetestować wersję gry właśnie na najnowszą platformę Sony.

Project CARS wygląda absolutnie wybitnie na konsoli PlayStation 4. Tytuł jest już na ostatniej prostej (zakładając brak opóźnień Bandai Namco), toteż warto jest rzucić okiem na najnowszy materiał wideo zmontowany przez redakcję serwisu Gamingbolt. Oczywiście materiał został przygotowany w najwyższej jakości, czyli rozdzielczości 1080p.

Gra Project CARS to przede wszystkim fascynująca oprawa graficzna, nie tylko modele samochodów, ale również efekty cząsteczkowe – deszcz, oświetlenie. Warto nadmienić, że materiał zmontowany tak, aby gracz w trakcie prezentacji mógł sam wybierać ujecie, które go interesuje. W trakcie prezentacji gracze mogą przełączać się pomiędzy konkretnymi scenami.

Project CARS dostępne będzie już w marcu na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste (w późniejszym okresie Wii U).

[dzięki – http://gamingbolt.com/check-out-this-stunning-footage-of-project-cars]

Written By
More from Patryk

Aktualizacja gry Battlefield 4 wprowadza mapy społecznościowe

Firma Electronic Arts dotrzymała słowa i razem ze studiem DICE udostępniają aktualizację...
Read More